KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933350
nr 1193 3350
Oidentifierad konstnär. Sommaridyll, signerad. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 juli 2018
kl 20:27:09
100 kr
200 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr